Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Mayıs 2023 Salı

Saksonya Başbakanı’ndan ‘sığınmacı’ çıkışı: İmkanları azaltmalıyız

Saksonya Başbakanı Michael Kretschmer, “Eğer, işleyen bir AB ve açık iç sınırlar istiyorsak, sığınmacılara sunulan imkanları azaltmalıyız" dedi.

Saksonya Başbakanı Michael Kretschmer’den dikkat çeken ‘sığınmacı’ açıklaması geldi. Münchner Merkur’e konuşan CDU’lu Başbakan, “Sığınmacılara sağlanan faydalar hakkında acilen konuşmamız ve bunu Avrupa’daki uygulamalar ile karşılaştırmamız gerekiyor. Açıkçası, Avrupa'daki tüm sığınmacıların bize gelmek istemelerinin sebebi bu” dedi.

Partiler üstü bir komisyon kurulmasını ve 6 ay içinde bir öneride bulunulmasını isteyen Kretschmer “Eğer, işleyen bir AB ve açık iç sınırlar istiyorsak, sığınmacılara sunulan imkanları azaltmalıyız" dedi.

“O zaman doğru bulurken bugün yanlış olmaz”

Olaf Scholz’un 2018'de göç konusunda bir üst sınır koymayı kabul ettiğini hatırlatan Kretschmer, "O zaman bunu doğru bulurken, bugün yanlış olamaz" dedi ve SPD’yi Yeşiller’er karşı kendini savunamamakla ve zayıf kalmakla suçladı. 

Geri Dön 23 Mayıs 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN