Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
06 Nisan 2023 Perşembe

Sağlık Bakanı: Korona gerçekten bitti

Federal Sağlık Bakanı Karl Lauterbach (SPD), yaptığı açıklamada koronavirüsün sona erdiğini, Almanya'nın da pandemiyi başarılı yürüttüğünü söyledi.

Federal Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, “Virüs varyantlarının, aşıların ve hastanedeki korona vakaların durumuna bakacak olursak, Almanya’da pandeminin gerçekten sona erdiğini söyleyebiliriz” dedi.

Özeleştiri verdi

Okulların kapatılması kararının doğru olmadığını belirten Lauterbach özeleştiride bulunarak, “Aslında yapılacak başka şeyler de vardı” ifadelerini kullandı. 

Maske zorunluluğu sona eriyor

Federal Hükûmetin Korona Uzman Konseyi, dün son kez Başbakanlık’ta toplandı. Paskalya'da, pandemi ile mücadelede gerekli koruma önlemlerinin 7 Nisan itibarı ile sona ereceğini yineledi. Yani yarın, ülke çapındaki sağlık kurumlarındaki maske zorunluluğu da sona erecek.

Geri Dön 06 Nisan 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN