Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Şubat 2023 Pazartesi

Polise yönelik saldırıda yeni detaylar çıktı

Trier’da geçtiğimiz cuma günü polis memurlarına yönelik düzenlenen saldırıda zarar gören iki polisin kendi meslektaşlarının sıktığı biber gazından etkilendiği ortaya çıktı.

Polis ekipleri geçtiğimiz cuma akşamı geç saatlerde gelen bir ihbar üzerine Trier’deki bir gece kulübüne gitti. Konumun kalabalık ve hareketli olması nedeniyle bölgeye birden fazla polis ekibi yönlendirildi. Ekipler bölgeye vardıktan sonra saldırıya uğradı.

Yapılan ilk açıklamada polis memurlarına 40 kadar kişinin demir çubuklarla saldırdığı söylenmişti. Beş polis memurunun yaralandığı olaya dair SPD’li İçişleri Bakanı Nancy Faeser, suçluların en ağır şekilde cezalandırılması gerektiğinin altını çizdi.  

Ancak bir polis sözcüsü Spiegel’e yaptığı açıklamada saldırı esnasında yaralanan iki polis memurunun kendi meslektaşları tarafından sıkılan biber gazından etkilendiğini, diğer üç memurun saldırganlar tarafından yaralandığını söyledi. Bazı şüphelilerin tespit edildiğini söyleyen sözcü, şüphelilerin göçmenlik geçmişlerinin olmadığını vurguladı. Sosyal medyada konuya dair birçok söylenti olduğunu söyleyen sözcü, halkı spekülasyonlara karşı uyardı. 

Geri Dön 20 Şubat 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN