Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
02 Ağustos 2023 Çarşamba

Polis Sendikası: Göçmenlerin pasaportlarında Rus vizesi var

Kaçak göçmenlerin pasaportlarında Rus vizesi olduğunu iddia eden Federal Polis Sendikası Başkan Yardımcısı Heiko Teggatz, göçmenleri Almanya’yı zayıflatmak için Putin’in gönderdiğini savundu.

Almanya’daki göçmen tartışmalarına Federal Polis Sendikası da katıldı. Sendikanın başkan yardımcısı Heiko Teggatz, Bild’e verdiği demeçte, 'doğu rotası' olarak bilinen Polonya üzerinden gelen göç dalgasına ilişkin konuştu. Teggatz’in “Putin, Almanya’yı, sosyal sistemimizi zayıflatmak için kitlesel göçü kışkırtıyor” sözleri dikkat çekti.

‘Pasaportlarda Rus vizesi var’ iddiası

Teggatz, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Belarus Başkanı Alexander Lukaşenko’nun insan kaçakçılarıyla işbirliği yaptığını, yakalanan kayıt dışı göçmenlerin pasaportlarında Rus vizesi bulunduğunu iddia etti. 

Nancy Faeser’e çağrı

“Sınırımızda çok fazla acı ve ölüm bekliyoruz! İnsan kaçakçılığı tırmanıyor” diyerek Federal İçişleri Bakanı Nancy Faeser’ı göreve çağıran Teggatz, bir an önce sınır kontrollerinin başlatılmasını talep etti.

Geri Dön 02 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN