Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
18 Ekim 2022 Salı

Pastırma sıcakları başladı

Almanya’da pastırma sıcakları başladı. Dün değerler ülke genelinde 20 derecenin üzerindeydi.

En yüksek sıcaklıklar doğu ve güney bölgelerde 26 derece olarak ölçüldü. Sıcaklıkların mevsim değerlerinin 10 derece üzerinde seyrettiğini söyleyen meteorologlar, “Ekim, enerji tasarrufu için ideal bir ay” yorumunda bulundu.

AB için iklim değişikliği olaylarını izleyen Copernicus İklim Değişikliği Servisi de "Bu kış sıcaklık değerleri normalin üzerinde seyredebilir. Zaman zaman soğuk hava dalgaları da gelecektir. Aralık ayının soğuk geçmesini bekliyoruz” açıklamasını yaptı.. 

Bugün de değerlerin 23 derece bandında seyredeceğini söyleyen hava tahmini uzmanları ülke genelinde parçalı bulutlu yer yer yağışlı bir hava bekliyor. 

Geri Dön 18 Ekim 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN