Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Mayıs 2024 Salı

Pasaportlar dolaptan alınabilecek

Almanya'nın Fulda kentine bağlı Hünfeld ilçesinde, çalışma saatleri uygun olmayan kişilerin resmi belgeleri alabilmesi için 'Zuse-Box' uygulaması hayata geçiriliyor.

Fulda şehrinin Hünfeld İlçesi, çalışma saatlerine uymayan vatandaşlar için yeni bir çözüm sundu. "Zuse-Box" uygulaması ile artık Rathausgasse'deki teslim alma istasyonundan kimlik, pasaport ve resmi belgeler esnek bir şekilde teslim alınabilecek. İki aşamalı kimlik doğrulama sistemi ile kaybolan eşyalar da yüksek güvenlikli bir şekilde geri alınabilecek.

Hünfeld Belediyesi, Zuse-Box ile akıllı şehir konseptine bir adım daha yaklaşıldığını açıkladı. Projenin maliyeti yaklaşık 31 bin avro olup maliyetlerin yüzde 90'ı Hessen eyaleti tarafından karşılanıyor.

Geri Dön 28 Mayıs 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN