Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Ocak 2023 Salı

Milyonlarca kamu emekçisini ilgilendiren toplu pazarlık bugün başlıyor!

Kamuda çalışan 2,5 milyon emekçi için işveren ile sendikalar arasında toplu pazarlık bugün başlıyor. Çalışanları temsil eden Ver.di Sendikası, yüzde 10,5 zam talebinde bulunacak.

Ver.di Sendikası Başkanı Frank Werneke, Süddeutsche Zeitung’a konuştu. Werneke, gerekirse greve gidileceğinin uyarısını yaparak “Kreşlerde, sağlık kurumlarında ve çöp toplama hizmetlerinde emekçiler uyarı grevleri yapmaya hazır” dedi. 

FDP’ye tepki

Enflasyona dikkat çeken Sendika Başkanı, üst gelir gruplarının devlet yardımından hiç faydalanmaması gerektiğini söyledi. Werneke, “Bu yüzden şimdi içinde bulunduğumuz krizde işverenlerin üzerine düşeni yapması gerekiyor. Vergi sistemi adaletsiz. Koalisyon hükümeti, FDP’nin liberal politikaları nedeniyle duyarsızlaşıyor” ifadelerini kulandı. 

Geri Dön 24 Ocak 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN