Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Haziran 2023 Cuma

Merkel’in saç ve makyaj masrafları tartışması

Eski Şansöyle Angela Merkel'in saç ve makyaj masraflarının, hâlen devlet bütçesinden karşılanması tartışma yarattı.

Tagesspiegel'ın haberine göre; eski Şansölye Angela Merkel'in saç ve makyaj masrafları hâlâ devlet bütçesinden karşılanmaya devam ediyor. Ayrıca, Merkel'e seyahatlerinde düzenli olarak bir asistanın da eşlik ettiği belirtiliyor.

Federal Başbakanlık Ofisi tarafından yapılan açıklamada, Merkel'in hâlâ Almanya'yı temsil ettiği ve bu masrafların devam eden görevleriyle ilgili olduğu ifade edildi. Ancak harcamaların miktarı hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock'un aylık 7 bin 500 avro makyaj masrafı tartışmalara yol açmıştı. Vergi Mükellefleri Birliği Başkanı Reiner Holznagel, vergi mükellefleri tarafından karşılanan bu tür masrafların azaltılması gerektiğini savundu.

Geri Dön 30 Haziran 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN