Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Mart 2023 Salı

Lauterbach’ın özgeçmişinde usulsüzlük iddiası

Sağlık Bakanı Karl Lauterbach’ın, 23 yıl önceki özgeçmişinde yer alan 'meme kanseri araştırmalarının' yalan olduğu öne sürüldü.

Welt Gazetesinde yer alan habere göre, Lauterbach’ın Tübingen Üniversitesi’ne profesörlük başvuruları yaptığı dönemde, 23 yıl önceki özgeçmişinde yer alan meme kanseri araştırmalarının, aslında hiç var olmadığı iddia edildi. 

Haberde Federal Arşiv’de de projeye dair hiçbir belge bulunamadığı bilgisi yer aldı.

Lauterbach iddialara yanıt verdi

İddialara ilişkin Ippen medyaya değerlendirmelerde bulunan Sağlık Bakanı Lauterbach, yıllar önceki projeye ait belgelerin muhafaza edilmediğini bu nedenle de kayıtların, Sağlık Bakanlığı’nda bulunmadığını ileri sürdü. 

Geri Dön 14 Mart 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN