Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Ekim 2023 Çarşamba

Kaçak yollarla gelen 225 Suriyeli yakalandı

Polonya üzerinden Almanya'ya kaçak yollarla giren 225 göçmen yakalandı. Yakalananların çoğunluğunun Suriye vatandaşı olduğu bildirildi.

Almanya'ya kaçak yollardan gelen kişilerin sayısı hızla artıyor. Polonya sınırında tekrar uygulamaya konulan sabit sınır kontrolleri sonrasında, federal polis, geçen hafta sonu Brandenburg'un güneyine yasa dışı yollardan giren 225 göçmeni yakaladı. Federal Polis tarafından yapılan açıklamada, bu kişilerin 4 ay ile 58 yaşları arasında değişen yaşlara sahip olduğu ve çoğunluğunun Suriye vatandaşı olduğu belirtildi.

7 ile 46 yaşları arasında değişen birçok Suriyeli, ilk kabul merkezine gönderildi. Ayrıca, 13 ile 17 yaşları arasında değişen 7 refakatsiz çocuk, gençlik dairesinin bakımına verildi. Alman hükûmeti, bu tür olayları önlemek amacıyla yarın yeni bir yasa çıkaracak.

Geri Dön 25 Ekim 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN