Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Eylül 2023 Çarşamba

İtfaiyeciler: Personel yok, yangın çıkarsa kendiniz söndürün

Sylt Adası'ndaki Hörnum İtfiayesi, personel eksiğine dikkat çekmek için binaya "Personel yok, yangın çıkarsa kendiniz söndürün" yazılı tabela astı.

Almanya'nın Schleswig-Holstein eyaletine bağlı Sylt Adası'ndaki Hörnum İtfaiyesi, personel eksikliğine dikkat çekmek amacıyla ilginç bir eyleme imza attı. Bild gazetesinin bildirdiğine göre, itfaiye binasının önüne asılan bir tabelada, "Personelimiz yok. Yangın durumunda ofisten gerekli araçları alarak kendi kendinize söndürme çalışmalarına başlayın. İyi şanslar" ifadeleri yer aldı.

Bu tabela, adanın Hörnum bölgesinde yaşayan insanlar arasında endişeye neden oldu. Ancak itfaiye yetkilileri, bu uyarının personel eksikliğine dikkat çekmek amacıyla asıldığını belirtti. İtfaiye Başkanı Dieter Mordhorst, adadaki ev kiralarının yüksek olmasının iş ilanlarına olan ilgiyi azalttığını söyledi ve "Çalışanların daha fazla motivasyona ihtiyacı var" dedi.

Geri Dön 13 Eylül 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN