Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Mart 2023 Pazartesi

İçişleri Bakanı Faeser, silah yasasını sıkılaştırmak istiyor

SPD'li İçişleri Bakanı Nancy Faeser, Hamburg'daki kilise saldırısı sonrası silah yasasının sıkılaştırılmasına ilişkin konuştu ve 'gerekli' olduğunu söyledi.

İçişleri Bakanı Faeser, silah yasasını sıkılaştırmak istiyor

Hamburg’da bir kiliseye düzenlenen ve 8 kişinin hayatını kaybettiği silahlı saldırı, Almanya’da silah yasalarının sıkılaştırılmasına ilişkin tartışmaları yeniden gündeme getirdi.

İçişleri Bakanı Nancy Faeser, "Bu saldırı, silah yasasında değişikliklerin ne kadar gerekli olduğunu yeniden gösterdi" açıklamasında bulundu. SPD’li Bakan’ın üzerinde çalıştığı yasa tasarısına göre, insanlar silah ruhsatı almadan önce kapsamlı psikolojik testlere tabi tutulacak, vatandaşların savaş silahı benzeri, yarı otomatik silahlar için ruhsat alması yasaklanacak. Bakan, ayrıca personel eksikliği nedeniyle yeterli silah kontrolü yapılmadığına dikkat çekti. 

Geri Dön 13 Mart 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN