Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
02 Ocak 2024 Salı

Havai fişekler can aldı

Almanya'da yılbaşı gecesi, geçen yıla nazaran daha sakin geçti. Ancak, havai fişeklerin neden olduğu kazalar nedeniyle 18-22 yaş arası 3 genç hayatını kaybetti.

Havai fişekler can aldı

Berlin'de polis, gece boyunca 390 kişiyi gözaltına aldı ve olaylarda 23 polis memurunun yaralandığını açıkladı. Neukölln semtinde düzenlenen havai fişek gösterisi sırasında çıkan yangında 5 huzurevi sakini dumandan etkilendi.

Bavyera eyaletine bağlı Cham bölgesindeki Eschlkam'da 18 yaşındaki bir genç, havai fişeği plastik borunun içine attığı sırada patlamanın etkisiyle hayatını kaybetti. Koblenz'de de bir başka genç, havai fişek patlaması sonucu yaralandı ve yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Saksonya eyaletinde Boxberg/Oberlausitz bölgesinde ise 22 yaşındaki bir genç, yurt dışından satın aldığı havai fişeğin patlaması sonucu yaşamını yitirdi.

Köln ve Hamburg'da da gecenin genel olarak olaysız geçtiği belirtildi. Köln'de terör alarmının gölgesinde giren kutlamalarda, şehir merkezindeki havai fişek yasağına uyulduğu kaydedildi. Hamburg'da ise on binlerce kişinin katıldığı hava fişek gösterileri ve kutlama etkinlikleri olaysız geçti.

Geri Dön 02 Ocak 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN