Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Temmuz 2024 Cumartesi

Hafta sonu yağış uyarısı

Alman Meteoroloji Dairesi (DWD), hafta sonu için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yaptı.

Bugün sıcaklıklar batıda 17, doğuda ise 32 dereceye kadar çıkacak. Yarın ise günü güneydoğuda kuvvetli yağış bekleniyor, diğer bölgelerde ise hava genellikle güneşli ve parçalı bulutlu olacak. Sıcaklıklar 16-24 derece arasında değişecek.

Pazartesi günü kuzeybatıda sağanak yağış beklenirken, ülkenin geri kalanında güneşli bir hava öngörülüyor. Sıcaklıklar kuzeyden güneye artarak 17 ila 27 derece arasında değişecek.

Yağış rekoru kırıldı

Almanya'da, 1881'den bu yana ölçülen en yağışlı 12 aylık dönem Temmuz 2023 ile Haziran 2024 arasında yaşandı. Bu dönemde metrekare başına yaklaşık 1.070 litre yağış düştü. Uzun vadeli ortalama ise metrekare başına 789 litreydi.

Geri Dön 06 Temmuz 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN