Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Mart 2023 Pazartesi

Habeck'e 'enerji' tepkisi

Aşağı Saksonya Eyaleti Başbakanı Stephan Weil, Ekonomi Bakanı Robert Habeck'in 2024 yılından itibaren petrol ve gazla ısınmayı yasaklayarak, doğal enerjiye geçilmesine yönelik planını eleştirdi. 

Federal Ekonomi Bakanı Robert Habeck, daha önce 2024 yılından itibaren konutlarda petrol ve gazla ısıtmanın yasaklanmasına yönelik planını teyit etmiş ve bu alanda kullanılması için milyarlarca euroluk sosyal finansman açıklamıştı. Koalisyon anlaşmasında doğa dostu ısıtma sistemlerine geçilmeye 2025 yılında itibaren başlanması kararı verilmişti. Ancak Ukrayna savaşının oluşturduğu enerji krizi nedeniyle, bu sürecinin 2024’e alınmasına karar verilmişti. 

Eyaleti Başbakanı Stephan Weil ise, Bild am Sonntag’a yaptığı açıklamada Habeck' in planlarını gerçekçi bulmadığını ve yarardan çok zarara neden olacağını söyledi. SPD’li Weil, yeni doğa dostu ısınma pompalarının devlet tarafından sübvanse edilmesi gerektiğini ve bu konuda hanelerin gelir düzeylerine göre devletin yardımda bulunması gerektiğini söyledi. 

Geri Dön 20 Mart 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN