Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
08 Temmuz 2023 Cumartesi

Göç Yasası kesin olarak onaylandı!

Almanya’ya göçü kolaylaştıran ye yasa Federal Konsey tarafından onaylandı.

Göç Yasası kesin olarak onaylandı!

Almanya’da yeni göç yasası Federal Meclis’in ardından bugün Federal Konsey’de de onaylandı. 

Yeni yasa neler getirecek?

Yeni yasayla birlikte, Almanya’ya göç etmek kolaylaşacak. Nitelikli göçmenler sadece kendi alanlarında değil, yakın alanlarda da çalışabilecekler.

Turist vizesiyle gelenler, Almanya’da iş bulurlarsa, geri dönüp yeniden çalışma vizesi başvurusu yapmak zorunda olmayacak ve çalışmaya başlayabilecekler.

29 Mart 2023 tarihi itibarıyla iltica başvurusu yapmış olanlar, henüz başvuruları kabul edilmemiş bile olsa, iş bulurlarsa çalışabilecekler.

Mavi kartlılar için aylık brüt maaş düşürüldü

Halihazırda geçerli olan mavi kart uygulamasıyla gelecek olan üniversite mezunlarınının alması gereken aylık brüt maaş ise 3 bin 500 avroya düşürüldü. Bilişimciler, diplomaları olmasa bile Almanya’ya gelebilecekler.

Geri Dön 08 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN