Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
14 Kasım 2023 Salı

Fırtına ve sel: Almanya'da kırmızı alarm

Almanya'da meteoroloji, ülkenin güney ve güneybatısında şiddetli fırtına, yağış ve su baskınları uyarısı yaptı.

Fırtına ve sel: Almanya'da kırmızı alarm

Alman Meteoroloji Dairesi (DWD), ülkenin güney ve güneybatısının, özellikle Bavyera ve Baden-Württemberg eyaletlerinin sert şekilde etkileneceğini duyurdu. DWD, bu bölgelerde 12 bölgede 'kırmızı alarm' ilan etti.

Uyarıya göre, söz konusu bölgelerde saatte 120 kilometreye varan rüzgar hızları ve 100 litreye varan yağışlar bekleniyor. Bu durum, sel ve su baskınlarına neden olabilir.

Nehir kenarında yaşayanlar dikkat

DWD, özellikle nehir kenarlarındaki bölgelerde yaşayanların dikkatli olması gerektiğini belirtti. Ayrıca, yola çıkacakların da hava durumunu kontrol etmesi ve gerekli önlemleri alması tavsiye edildi.

Almanya'da önümüzdeki birkaç gün boyunca havada oldukça sert geçişler yaşanacak. Bugün ve yarın da şiddetli rüzgar ve yağmur etkili olacak. Perşembe günüyse hava biraz sakinleşecek.

Geri Dön 14 Kasım 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN