Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Mayıs 2023 Salı

FDP ve Birlik'ten 'veto' tehdidi, Habeck'ten 'iyileştirilebilir' açıklaması

Eyaletler Meclisi’nde yenilenebilir enerjiye geçiş tartışıldı. Habeck, yasa taslağını savundu ancak iyileştirmeler yapılabileceğini belirtti. FDP ve CDU/CSU yasayı protesto ediyor.

Eyaletler Meclisi’nde ısıtmada yenilenebilir enerjiye geçişe ilişkin düzenlemeler tartışıldı. Federal Ekonomi Bakanı Robert Habeck, yasa taslağını savundu ancak iyileştirmeler yapılabileceğini belirtti.

Saksonya-Anhalt Başbakanı Haseloff ve Mecklenburg-Vorpommern Başbakanı Manuela Schwesig iklim dostu projelerin önemini vurguladılar ancak detayların netleşmesi gerektiğini belirttiler.

Habeck'e 101 soruluk önerge sunulacak

FDP Genel Başkan Yardımcısı Wolfgang Kubicki liderliğinde, Ekonomi Bakanı Habeck’e 101 soruluk bir önerge sunulacak. FDP Milletvekili Frank Schäffler, mevcut yasa taslağının 'felaket' olduğunu söyledi.

Birlik partileri protesto edecek

Alman Belediye ve Yerel İdareler Birliği’nin (DStGB) hesaplamalarına göre, ısıtma sistemlerinde yenilenebilir enerjiye geçişin maliyeti belediyelere en az 8 milyar avroya mal olacak. CDU/CSU da yasayı protesto edeceğini duyurdu.

Geri Dön 16 Mayıs 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN