Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
01 Şubat 2023 Çarşamba

Faeser, ne bakanlıktan ne adaylıktan vazgeçti

İçişleri Bakanı Nancy Faeser, 8 Ekim'deki Hessen eyaleti seçimleri için başbakanlık adaylığı teklifine yanıt vermedi. Faeser'in koltuğu bırakmamak için dönüş yapmadığı konuşuluyor.

Federal İçişleri Bakanı Nancy Faeser, Hessen eyaletinde SPD'nin başbakan adaylığı için verilen teklife halen olumlu olumsuz bir yanıt vermedi.

Hessen eyaletinde 8 Ekim 2023'te gerçekleşsek seçimlerde SPD'nin başbakan adayı bu hafta sonuna doğru açıklanacak. Partinin adayı için uzun süredir Federal İçişleri Bakanı Nancy Faeser'in ismi öne çıkıyordu. Koltuğunu bırakmak istemeyen Faeser'in, adaylık teklifine bu sebeple olumlu bir dönüş yapmadığı ifade ediliyor. 

Geri Dön 01 Şubat 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN