Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
02 Kasım 2023 Perşembe

En sevilen siyasetçi Pistorius oldu

Almanya'da, yapılan son ankete göre ülkenin en sevilen siyasetçisi, SPD'li Savunma Bakanı Boris Pistorius oldu. Başbakan Scholz ise 12'nci sırada.

Bild gazetesi tarafından INSA araştırma şirketine yaptırılan ankete göre, Almanya'nın en sevilen siyasetçisi sıralamasında SPD'li Savunma Bakanı Boris Pistorius ilk sırada yer aldı.

Pistorius, 2022'nin son çeyreğinde yapılan ankette de ilk sırada yer almıştı. Ona sırasıyla Bavyera Başbakanı ve CSU lideri Markus Söder, Kuzey Ren-Vestfalya Başbakanı Hendrik Wüst (CDU) ve geçtiğimiz hafta Sol Parti'den ayrılarak yeni bir parti kurduğunu açıklayan Sahra Wagenknecht takip etti.

Hessen seçimlerinin galibi ve yeniden Başbakan olan CDU'lu Boris Rhein beşinci, Yeşiller Partili Tarım Bakanı Cem Özdemir altıncı, SPD lideri Lars Klingbeil yedinci, CDU lideri Friedrich Merz sekizinci ve genel sekreteri Carsten Linnemann dokuzuncu sırada yer aldı.

FDP lideri ve Maliye Bakanı Christian Lindner 11'inci sıradan 10'uncu sıraya yükselirken, FDP Başkan Yardımcısı ve Klartext Bundestag Başkan Yardımcısı Wolfgang Kubicki 15'inci sıradan 11'inci sıraya yükseldi. Federal Şansölye Olaf Scholz ise 10'uncu sıradan 12'nci sıraya geriledi.

Geri Dön 02 Kasım 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN