Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Ekim 2022 Salı

Elektrik kesintisi uyarısı

Afet Tıbbı Yardım Kuruluşu, kışın yaşanabilecek elektrik kesintilerine karşı vatandaşı hazırlıklı olmaya çağırdı. Kuruluş bir dizi öneride bulundu.

Afet Tıbbı Yardım Kuruluşu kışın yaşanabilecek bir elektrik kesintisi konusunda uyarıda bulundu. Dernek Başkanı Prof. Dr. Robert Schmitt, “Kesintilere hazırlıklı olun. Herhangi bir afet durumunda kendisine ve komşularına yardım edebilen herkes hastanelerin acil servislerinin rahatlamasını sağlayacaktır. Devlet her şeye yetemez” diye konuştu. 

Özellikle Ukrayna Savaşı’ndan sonra afetle mücadele konusunda eğitim veren kurslara ilginin artığına dikkat çeken Dernek Başkanı, “Gönüllülük esasıyla ayakta kalan bu kurslarda, elektriksiz yemek pişirme, alternatif içme suyu kaynakları bulma, ilk yardım müdahalesi ve yangınla mücadele eğitimleri veriliyor” şeklinde konuştu. 

Ayrıca çevre dernekleri de enerji tasarrufu için gece kullanılan sokak lambası ve bina aydınlatmalarının kısılması gerektiğini bildirdi.

Geri Dön 11 Ekim 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN