Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Mayıs 2024 Perşembe

Düsseldorf'taki yangını kiracının çıkardığı şüphesi

Düsseldorf'ta, 1'i Türk 3 kişinin öldüğü yangını, zemin kattaki büfeyi işleten kiracının çıkardığından şüpheleniliyor.

Almanya'nın Düsseldorf kentinde 16 Mayıs gecesi çıkan yangında üç kişi öldü, 16 kişi yaralandı. Altı katlı binanın zemin katındaki büfeyi işleten 48 yaşındaki kiracının yangını çıkardığından şüpheleniliyor.

Düsseldorf emniyeti ve savcılığından salı günü yapılan ortak açıklamada, soruşturmanın mevcut durumuna göre büfe işletmecisinin dükkana benzin döküp ateşe verdiği belirtildi. İlk incelemelerde büfeye yangın hızlandırıcı olarak benzin döküldüğü tespit edildi.

Açıklamada, büfe işletmecisinin bazı komşularıyla kavgalı olduğu ve ev sahibi tarafından yıl sonunda sona erecek kira sözleşmesinin uzatılmayacağının kendisine bildirildiği ifade edildi. Şüphelinin daha önce psikolojik tedavi gördüğü de kaydedildi.

Yangın, yabancıların da yaşadığı binanın ırkçılar tarafından kundaklanmış olabileceği şüphesini doğurmuştu. Ancak soruşturma, şüphelinin ölmesi nedeniyle tek zanlı olarak kapanabilir.

Yangın, Flingern semtindeki apartmanın zemin katındaki büfede çıktı. Yangında büfe işletmecisi ve 55 ile 18 yaşlarında iki erkek hayatını kaybetti. Ağır yaralanan bir kadının yoğun bakımdaki tedavisi ise sürüyor.

Geri Dön 30 Mayıs 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN