Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Şubat 2023 Cumartesi

Doğal gaz tüketimi düştü

Almanya’da geçtiğimiz hafta, 2018-2021 yılları ortalamasına göre yüzde 23 daha az doğal gaz tüketildiği raporlandı.

Federal Ağ Ajansı’nın raporlarına göre, Almanya’da geçtiğimiz hafta 2018-2021 yılları ortalamasına göre yüzde 23 daha az doğal gaz tüketildi. 

Ağ Ajansı Başkanı Klaus Müller, sosyal medya üzerinden yayınladığı teşekkür mesajında, tasarruf oranlarının son derece yüksek olduğunu ifade etti. Müller “Bu, 2023/24 kışı için gaz depolarının doldurulmasına da yardımcı oluyor” dedi.

Müller, Stuttgarter Zeitung’a verdiği demeçte, “Bir LNG terminalinde ya da boru hattında sorun yaşarsak ne olur bilemiyoruz. En kötü senaryoya hazırlanmalıyız” diye konuştu.

Geri Dön 25 Şubat 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN