Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
03 Mart 2023 Cuma

Dışişleri Bakanı’ndan Rusya’ya ‘savaşı durdurun’ çağrısı

Almanya Dışişleri Bakanı Baerbock, Rus mevkidaşı Sergey Lavrov'a Ukrayna ile süren savaşı durdurmalarına yönelik çağrıda bulundu. Baerbock, “Bir ay ya da bir yıl içerisinde değil. Bugün durdurun” dedi.

Dışişleri Bakanı’ndan Rusya’ya ‘savaşı durdurun’ çağrısı

Almanya Dışişleri Bakanı Baerbock G20 Dışişleri Bakanları Toplantısı'nda Rusya’ya Ukrayna savaşına derhal son vermeleri çağrısında bulundu.

Frankfurter Rundschau’nun haberine göre, Alman delegasyon çevrelerinden Baerbock’un toplantıda Rus mevkidaşı Sergey Lavrov'a doğrudan seslenerek "Bu savaşı durdurun. Ukrayna şehirlerinin ve sivillerinin bombalanmasına son verin. Bir ay ya da bir yıl içerisinde değil. Bugün durdurun. Güçlülerin daha küçük komşularına saldırma hakkı olamaz” dediği bilgisi alındı. 

 

 

Geri Dön 03 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN