Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Ekim 2022 Perşembe

Deutsche Bank net kârını 4 kat artırdı

İkinci Dünya Savaşı sonrası en büyük ekonomik krizlerden birini yaşayan Almanya’da Deutsche Bank 2022’nin 3’üncü çeyreğinde net kârını 4 kat artırdı.

Alman ekonomisi, pandemiyi takip eden enerji kriziyle birlikte ciddi bir resesyon tehdidiyle karşı karşıya. Bununla birlikte Deutsche Bank, 2022 yılının üçüncü çeyreğinde ney kârını 4 kat artışla 1,2 milyar avroya çıkardı. Piyasalarda beklenti ise 835 milyon avroydu. Banka, geçen yılın aynı döneminde 194 milyon avro karşılar açıklamıştı.

Bankanın net geliri de geçtiğimiz yılın aynı dönemine nazaran yüzde 15 arttı ve 6,9 milyar avroya ulaştı. Kurumsal müşterilerden gelirler yüzde 25 oranında artarken, özel müşterilerden gelirler ise yüzde 13 arttı.

Geri Dön 27 Ekim 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN