Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Maliye Bakanı: Almanya'da çok az çalışılıyor - 18 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Nisan 2024 Pazartesi

Deutsche Bahn'dan 'teşekkür' kampanyası

Deutsche Bahn, Almanya'daki grevler ve ücret pazarlıklarının ardından müşterilerine yönelik bir teşekkür niteliğinde özel bir indirim kampanyası başlatıyor.

2-4 Nisan tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile ekonomi ve süper ekonomi biletlerinde yüzde 20 indirim sağlanacak. Alman Tren Makinistleri Sendikası (GDL) ile yapılan ücret anlaşması sayesinde, 2026 yılına kadar grev yapılması beklenmiyor, bu da demiryolu yolcuları için rahat bir nefes anlamına geliyor.

Kampanya, grevler sırasında gösterilen sabır ve anlayış için müşterilere teşekkür etme amacını taşıyor. Bu indirim, ICE veya Intercity ile 14.30 avro gibi cazip bir fiyata seyahat imkanı sunuyor. BahnCard 25 veya 50 sahipleri, zaten indirimli olan biletler üzerinden ek yüzde 25 tasarruf edebilecekler.

Ancak kampanya bazı sınırlamalara sahip. İndirimli biletler, sadece bahn.de web sitesinden veya DB Navigator uygulaması üzerinden alınabilecek ve esnek ücretler, Şehir Bileti veya grup teklifleri bu indirimden yararlanamayacak. Kampanya kapsamında alınan biletlerle yapılan yolculuklar en geç 1 Ekim 2024 tarihine kadar tamamlanmalı.

Geri Dön 01 Nisan 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN