Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Şubat 2023 Pazartesi

Depremzedeler için bürokratik engeller gevşetilecek

Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, deprem felaketinde evlerini kaybeden Türk ve Suriyelilerin Almanya’da yakınları tarafından misafir edilebilmesi için bürokratik prosedürleri gevşeteceklerini açıkladı. 

Almanya, Türkiye ve Suriye'de binlerce kişinin öldüğü deprem felaketinden kurtulanların ülkedeki yakınlarında konaklayabilmesi için vize prosedürlerini gevşetecek. 

Deustche Welle’nin haberine göre Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, afette evlerini kaybetmiş insanlara yardımcı olmak istediklerinin altını çizdi.

Bakanlığın Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Türk ve Suriyeli ailelerin akrabalarını misafir etmelerini istediklerini belirten Faeser, bürokrasinin hızlandırılması gerektiğini dile getirdi. Faeser, üç ay boyunca geçerli olması planlanan vizelerin uygulanması gerektiğini sözlerine ekledi.

Geri Dön 13 Şubat 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN