Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Ağustos 2023 Çarşamba

Çocuk Doktorları Birliği: Ecza dolaplarını doldurun

Almanya’da Çocuk Doktorları Birliği, sonbahar ve kış aylarında yaşanabilecek ilaç kıtlığını işaret ederek ecza dolaplarını doldurma çağrısında bulundu.

Çocuk Doktorları Birliği: Ecza dolaplarını doldurun

Sonbahar ve kış aylarında ilaç kıtlığı yaşanabileceğine dikkat çeken çocuk doktorları, tedbir almak için çok geç kalındığını vurguladı. Birlik başkanı Thomas Fischbach, Rheinische Post'a verdiği demeçte, “Tatilden sonra havaların soğumasıyla ateş düşürücü şurup, fitil ve diğer standart ilaçları bulmak zorlaşabilir. Ecza dolaplarını ihtiyacınız kadar doldurun” ifadelerini kullandı.

Ebeveynlerin, hastalanan çocuklarıyla kendileri ilgilenebileceğini söyleyen Fischbach, “Çocuklar genelde sık sık hastalanır. Eğer aileler çocuklarıyla kendi ilgilenebilirse, bu acil servislerdeki ve eczanelerdeki yoğunluğu azaltabilir. Eğer hastalığın ne olduğundan ya da ne yapacağınızdan emin değilseniz, bize telefonla danışabilirsiniz. Ebeveynler yeniden daha fazla sorumluluk almaya başlamalı. Bu durum son yıllarda ciddi ölçüde azaldı” diye konuştu.

Geri Dön 23 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN