Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Kasım 2022 Cuma

Çifte pandemi uyarısı

Robert Koch Enstitüsü (RKI) yeni bir grip dalgasının başladığını saptadı. Uzmanlar, grip dalgasının Covid ile birlikte çifte pandemi olabileceği konusunda uyarıda bulundu.

RKI verilerine göre salgının en yoğun yaşandığı eyalet geçtiğimiz hafta 1.729 vaka ile Bavyera oldu. Bavyera’yı 935 vaka ile Kuzey Ren Vestfalya, 522 vaka ile Hessen, 462 vaka ile Baden-Württemberg ve 123 vaka ile Berlin takip ediyor.

Salgın nedeniyle ülke genelinde çalışan sayısı da azaldı. Birçok kreşte eğitime ara verildi, Kuzey Ren Vestfalya’da bazı tren seferleri iptal edildi. 

Aşılama oranı çok düşük

Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) kriterlerine göre her ülkede 65 yaş üstü kişilerin en az yüzde 75'inin grip aşısı olması gerekiyor. Ancak Almanya'da gribe karşı aşılananların sayısının oldukça düşük olduğu bildirildi. 

Geri Dön 25 Kasım 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN