Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
05 Kasım 2022 Cumartesi

CDU’dan “Asgari ücret 15-16 avroya çıksın” çağrısı

CDU Genel Başkan Yardımcısı Carsten Linnemann, “Saatlik asgari ücretin 15-16 avroya çıkarılması gerekiyor” dedi.

CDU’dan “Asgari ücret 15-16 avroya çıksın” çağrısı

ZDF yayınına katılan CDU Başkan Yardımcısı Carsten Linnemann Almanya’nın mülteci kapasitesinin dolmak üzere olduğunu söyledi. Linnemann şu ifadeleri kullandı:

Kapasiteler dolarsa, bir noktada mültecilere destek ve dayanışma son bulacaktır. Almanya’da yaşamayı çekici hale getiren sosyal yardımlara karşı dikkatli olmalıyız. Yüksek standartlar nedeniyle ileride bir çok insan Almanya’da kalmayı tercih edebilir.

Linemann ayrıca saatlik asgari ücretin de artırılması gerektiğini söyledi ve “Ülkeyi ayakta tutan dar gelirli emekçilerin Almanya’ya anıtının dikilmesi gerekiyor. Kazançları Bürgergeld’in biraz üzerinde olmasına rağmen bu ülkenin yükünü onlar sırtlıyor. Saatlik asgari ücretin 15-16 avroya çıkarılması gerekiyor” diye konuştu. 

Geri Dön 05 Kasım 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN