Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Ekim 2022 Perşembe

Binlerce posta geç teslim edildi ya da kayboldu

Alman Posta İdaresi’ne (Deutsche Post) yönelik geciken ve kaybolan mektuplarla ilgili şikayetler artıyor. Bazı bölgelerde mektuplar haftalardır iletilmiyor.

Federal Ağ Ajansı verilerine göre, bu yıl şimdiye kadar 20 bin 421 şikâyet bildirildi. Şikâyetlerin 11 bin 500’ü üçüncü çeyrekte yapıldı. Bir önceki yılın tamamında 15 bin 100 şikayette bulunulmuştu. Mektupları geç ulaşan kişilerin çok büyük kısmının hiç şikayette bulunmadığı da belirtildi.

Berlin’de bazı postaların iletilmesi 6 haftayı buluyor. Baden-Württemberg ve Bavyera’da da haftalardır aynı sıkıntı var. Deutsche Post DHL Group Sözcüsü Alexander Edenhofer, “Maalesef bazı bölgelerde özellikle mektup teslimatında sorunlar olduğunu kabul etmek zorundayız. Bunun en büyük nedeni, korona olduğu için işe gelemeyen personelden kaynaklı personel yetersizliği” dedi. 

Almanya’da her ay yaklaşık 1 milyar mektup gönderiliyor.

Geri Dön 20 Ekim 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN