Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
20 Eylül 2023 Çarşamba

Berlin’de ev ve dükkanlara baskın

Berlin'de, Ortadoğu'yla bağlantıları olduğundan şüphelenilen, iddiaya göre Arap kökenli geniş bir ailenin odağında olduğu operasyonda, bir dizi baskın düzenlendi.

Berlin'de Federal Polis Teşkilatı ve Berlin Eyalet Kriminal Dairesi, şehir genelinde belirli ev ve dükkanlara bir dizi baskın düzenledi. Operasyon, yasa dışı sigara kaçakçılığı ve vergi kaçakçılığı şüpheleriyle ilgiliydi ve özellikle Berlin'in Neukölln bölgesinde yoğunlaştı.

Tagesspiegel'in elde ettiği bilgilere göre, soruşturmanın odak noktasında Ortadoğu ile yakın ilişkilere sahip büyük bir aile bulunuyor ve bu ailenin Arap kökenli olduğu iddia ediliyor. Berlin polisi, ailenin bazı üyelerinin Neukölln'de İslamcı Hamas'a yakınlığıyla dikkat çektiğini belirtti.

Geri Dön 20 Eylül 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN