Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
30 Mart 2023 Perşembe

Baerbock: Yeni güvenlik sorunu ısınma

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, ısınma için kullanılar enerji kaynaklarını 'ulusal güvenlik sorunu' olarak nitelendirdi.

Baerbock: Yeni güvenlik sorunu ısınma

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, Berlin Enerji Dönüşüm Konferansı'na katıldı. Baerbock konferansta yaptığı konuşmada, Almanların evlerini ısıtmak için kullandıkları enerji kaynağının 'ulusal güvenlik sorunu' olarak görülmesi gerektiğini belirtti. Baerbock, bununla birlikte, Almanya'da fosil yakıtlardan ısı pompaları gibi daha yeşil teknolojilere geçişin hızlandırılmasının önemine dikkat çekti.

Almanya'daki konutlarda, mevcut ısıtma sistemlerinin neredeyse yarısında, doğal gaz kullanılıyor. Bununla birlikte, Bakan Baerbock'un mensubu olduğu Yeşiller Partisi, petrol ve gaz ısıtma sistemlerinin kurulumunu fiilen yasaklayacak katı kuralları savunuyor. Parti, petrol ve gaz ısıtma sistemlerinin yerine hızlıca elektrikli ısı pompalarının kullanılmasına yönelik politikalar geliştiriyor.

Geri Dön 30 Mart 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN