Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Aralık 2022 Salı

Avrupadan uygulaması Almanya ve Türkiye’de en çok indirilen haber uygulaması oldu

Haftanın beş günü, Almanya saati ile 09.00’da yayımlanan Avrupadan bültenin mobil uygulaması Almanya ve Türkiye’de en çok indirilen haber uygulaması oldu.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bültenin mobil uygulaması çıktı. Haftanın beş günü sabah 09.00’da yayımlanan bülteni hem e-posta olarak alabilir hem de mobil uygulama ile haberleri okuyabilirsiniz.

Önceki gün duyurduğumuz uygulama, Almanya ve Türkiye’de en çok indirilen mobil haber uygulaması oldu. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Android cihazlardan indirmek için buraya, iOS cihazlardan indirmek için buraya tıklayınız. Ayrıca buraya tıklayarak e-posta bültenine de abone olabilir ve her sabah 09.00’da bülteni okuyabilirsiniz.

Geri Dön 27 Aralık 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN