Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Paramız var, kriz yok - 6 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Aralık 2022 Perşembe

Almanya'ya kara kış geliyor!

Almanya'da 10 yıldan bu yana görülen en soğuk aralık ayı yaşanıyor. Meteoroloji, Kuzey Kutbu'ndan gelen soğuk hava dalgası nedeniyle sıcaklıkların gece -20 dereceye kadar düşeceğini öngörüyor. 

Aralık ayının ilk haftası, 2012'den bu yana görülmediği kadar soğuk geçti. Hava sıcaklıklarının önümüzdeki günlerde düşmeye devam edeceğini öngören meteorologlar, hafta sonundan itibaren ülke genelinde kar yağışına hazırlıklı olunması gerektiğini duyurdu.

Termometreler -20 dereceyi görebilir

Kuzey Kutbu'ndan gelen soğuk hava dalgası ve kar yağışının etkisiyle hava sıcaklıkları gece -10 ila -20 dereceye kadar düşebilecek. Ülkenin birçok bölgesinde kar yağışının aralık ortasına kadar devam etmesi, önümüzdeki hafta kar kalınlığının alçak kesimlerde dahi 10 ila 20 cm olması bekleniyor. 

Almanya'da şimdiye kadarki en soğuk aralık ayı 1969'da yaşanmış, termometreler -24 dereceyi görmüştü. 

Geri Dön 08 Aralık 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN