Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
03 Ekim 2023 Salı

Almanya'dan 'Türkiye'ye seyahat' uyarısı

Almanya Dışişleri Bakanlığı, Ankara'daki İçişleri Bakanlığına yönelik terör saldırısının ardından, Türkiye'ye seyahat uyarısında bulundu.

Federal Almanya Dışişleri Bakanlığı, Ankara'daki terör saldırısının ardından Türkiye'ye yönelik seyahat uyarısını güncelledi. Güncel uyarıda, özellikle büyük şehirlerde her an terör saldırısı olabileceği vurgulandı.

1 Ekim Pazar günü, Türkiye Büyük Millet Meclisi yakınlarında İçişleri Bakanlığı binasında gerçekleşen bombalı terör saldırısına atıfta bulunulan Dışişleri Bakanlığı açıklamasında, şöyle denildi:

Türkiye'nin Suriye ve Irak'taki askeri operasyonları nedeniyle, terörist grupların özellikle büyük şehirlerde saldırı girişimlerinde bulunabileceği genel bir tehdit bulunmaktadır. Türkiye genelinde güvenlik önlemleri yüksektir ve askeri olmayan hedefler de dahil olmak üzere ülke genelinde terör saldırısı olasılığı bulunmaktadır.

Geri Dön 03 Ekim 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN