Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
18 Mayıs 2023 Perşembe

Almanya'da Türk kadın ve iki kızı ölü bulundu

Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletinde bulunan Herten şehrinde bir pansiyonda, Türk bir kadın ve iki küçük kızının cansız bedenleri bulundu. Baba Uğur S. gözaltında.

Polis tarafından yapılan açıklamada, 37 yaşındaki Ruziye Ö. ve kızları 8 yaşındaki Peri ile 5 yaşındaki Masal’ın pansiyondaki odalarında ölü bulundukları belirtildi. 35 yaşındaki baba Uğur S. ise cinayet şüphelisi olarak Marl kentinde tutuklandı.

Ailenin geçen yıl Antalya’dan Almanya’ya geldiği ve Almanya’ya yerleşmek için işlemlerinin devam ettiği öğrenildi. Bir aile yakını, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ruziye Ö.’nün çocuklarıyla Türkiye’ye iş vizesiyle gelip gittiğini ve en son pazar günü Türkiye’den geldiklerini belirtti.

Aile yakını, Ruziye Ö. ve çocuklarının pazartesi gününden itibaren kendisine ulaşamadığını ve endişelendiğini belirterek pansiyonu aradığını anlattı. Pansiyon görevlisinin kapıyı açtırdığında Uğur S.'nin durumunun kötü olduğunu gördüğünü ancak kadın ve çocukların orada olmadığını söylediğini aktardı. Ertesi gün polise haber verildiğinde kadın ve çocukların cansız bedenleri bulundu ve Uğur S. kaçmıştı.

Savcılık ve polis tarafından olayla ilgili cinayet komisyonu kurularak inceleme başlatıldı.

Geri Dön 18 Mayıs 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN