Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
01 Nisan 2023 Cumartesi

Almanya'da 2 bin avroya kadar ısınma yardımı

Almanya’da mazot veya peletle ısınan ailelere 2 bin avroya kadar ısınma yardım yapılacak. 

Almanya'da 2 bin avroya kadar ısınma yardımı

Bu kapsamda 1 Ocak 2022 ila 1 Aralık 2022 arasındaki faturalar ibraz edilecek. İki katına çıkan ek maliyetlerin yüzde 80’ine kadar geri ödenecek. En az 100 avro, en fazla ise 2 bin avro destek verilecek.

Başvurular için bir internet sitesi ve başvuru portalı kurulacak. 

2 bin avroluk desteğin yanı sıra, bir aile, enerji krizi nedeniyle hatrı sayılır miktarda ek harcama yaptıysa, 2022 yılı için geriye dönük mali destek alabilecek.

Bu yardım, doğal gaz veya elektrikle ısınan haneler için geçerli olmayacak. Çünkü devlet, doğal gaz ve elektrik için hali hazırda tavan fiyat uyguluyor. 

 

Geri Dön 01 Nisan 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN