Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Nisan 2023 Cuma

Almanya: Borcu olan ülkeler her yıl yüzde 1 azaltsın

Almanya, Avrupa Birliği ülkelerine, yüksek borçlu ülkelerin borçlarını her yıl yüzde 1 azaltması şartı önermeye hazırlanıyor.

Euronews'de yer alan habere göre; Almanya, Avrupa Birliği genelinde hazırlanan kamu borcu kurallarına yüksek borçlu ülkelerin borçlarını her yıl milli gelirlerinin yüzde 1'i oranında azaltması şartı konmasını teklif edecek.

Berlin yönetimi tarafından önümüzdeki aylarda yapılacak müzakereler için hazırlanan çalışmada, borç yükü orta düzeyde olan ülkelerden de her yıl milli gelirlerinin yüzde 0,5'i oranında tasarruf yapması isteniyor.

Avrupa Komisyonu, herkes için uygulanacak tek bir plan yerine üye ülkelerin kendi borç azaltma planı hazırlamasını ve Avrupa Komisyonu ile birebirde müzakere etmesini öneriyor. 

 

Geri Dön 14 Nisan 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN