Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Temmuz 2024 Salı

AfD, Trump’ı destekliyor

Almanya’da aşırı sağcı AfD’nin Eş Başkanı Alice Weidel, kasım ayında yapılacak ABD Başkanlık seçimlerinde Donald Trump’ın zaferini umut ettiğini açıkladı.

ZDF yayınında konuşan Weidel, “Kesinlikle Donald Trump’a şans diliyorum” dedi. Mevcut başkan Joe Biden’ın zihinsel yetilerini kontrol edemediğini öne süren Weidel, “Biden, açıkça başkan olmamalıydı” ifadelerini kullandı.

Weidel, Trump’ın yeniden seçilmesi durumunda, Ukrayna’ya yapılan yardımların durdurulmasını beklediğini belirtti. “Trump, Ukrayna’daki savaşı mali kaynakları keserek sona erdirme sözü verdi ve bu sözünü tutacağına inanıyorum” dedi.

AfD Eş Başkanı Tino Chrupalla ise Berlin’de Rusya’nın da dahil olacağı bir barış konferansı düzenlenmesini önerdi. ARD ‘Yaz Röportajı’ programında konuşan Chrupalla, “Rusya’nın veya bir devletin olmadığı bir barışı tartışamazsınız” dedi. Chrupalla, Ukrayna’nın NATO ve AB üyesi olmayacağını açıklamasının önemli olduğunu belirterek, “Bu, Rusya’nın güvenlik çıkarlarını dikkate alması gereken konular arasında yer alabilir” dedi.

Geri Dön 09 Temmuz 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN