Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Temmuz 2024 Salı

ABD üslerinde ‘terör tehdidi’ ‘Charlie’ye yükseltildi

Almanya'daki birçok ABD üssünde, pazar akşamı itibariyle alarm seviyesi "Charlie"ye çıkarıldı. CNN'in haberine göre, bu seviye en az 10 yıldır ilk kez uygulanıyor.

Avrupa'daki bir üste görevli ABD'li yetkililer, Charlie seviyesinin "aktif bir tehdit" istihbaratı alındığı anlamına geldiğini belirtti. ABD ordusunun uyarı sisteminde beş seviye bulunuyor: Normal, Alpha, Bravo, Charlie ve Delta. Normal seviyesi herhangi bir tehdit olmadığını, Alpha muhtemel terör tehdidini, Bravo artan terör tehdidini, Charlie anlık terör saldırısı ihtimalini ve Delta gerçekleşmekte olan saldırıyı ifade ediyor.

ARD adına Infratest dimap tarafından yapılan Deutschlandtrend anketine göre, Almanların yüzde 40’ı kendini güvensiz veya çok güvensiz hissediyor. Hükûmetin çalışmalarından memnun olmayanların oranı ise yüzde 79’a yükseldi.

Geri Dön 09 Temmuz 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN