Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'dan Türkiye'ye vize kolaylığı sözü - 19 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Mart 2024 Salı

3 yıl boyunca elektrik faturası ödemeden yaşamış

Almanya'nın Münih şehrinde, Maxvorstadt bölgesinde yaşayan 30 yaşındaki bir adamın, 3 yıl boyunca elektrik faturasını ödemediği ortaya çıktı.

TikTok'ta paylaştığı, elektrik faturası ödemediğini anlatan video kısa sürede 2 milyon izlenmeye ulaşarak viral oldu. Paul adlı adam, 960 avro kira ödediği 45 metrekarelik dairesine, yoğunluk nedeniyle uzun süredir fatura gönderilmediğini ve elektrik bedelinin kiraya dahil olduğunu zannettiğini ifade etti.

Bild gazetesine konuşan Paul, Stadtwerken München'in kendisine ulaşarak, korona pandemisi ve elektrik fiyat freni nedeniyle faturaların kontrol edilmediğini söylediğini aktardı. Elektriğin maliyetinden haberdar olmadığını belirten Paul, şimdi kişisel iflas başvurusunda bulunma riskiyle karşı karşıya. Kiracının, bin 800 kilovatsaatlik elektrik tüketimi için 500 avrodan fazla geri ödeme yapması gerekiyor. Ancak, TikTok'ta elde ettiği popülerlik sayesinde, tek bir videodan 1.000 avro kazanç elde etti.

Geri Dön 05 Mart 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN