Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Şubat 2023 Pazar

Umut ve yıkım: Depremde son durum

6 Şubat'ta depreme uyanan Türkiye’de arama kurtarma çalışmaları hâlâ devam ediyor. Şimdiye kadar resmi rakamlara göre 24 bin 617 kişi öldü, 80 bin 278 kişi yaralandı.

Umut ve yıkım: Depremde son durum

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Gaziantep, Hatay, Şanlıurfa, Mersin, Samsun, Trabzon ve Türkiye’nin güney ve doğusunda hissedildi. Bu depremden 9 saat sonra 7,6 büyüklüğünde ikinci deprem yaşandı. Depremlerde şimdiye kadar resmi rakamlara göre 24 bin 617 kişi öldü, 80 bin 278 kişi yaralandı. 6 bin 444  binanın da yıkıldığı belirtildi. Ölü sayısı 17 Ağustos 1999’da yaşanan Gölcük depremindeki ölü sayısını geçti. 

6 Şubat'ta depreme uyanan Türkiye’de arama kurtarma çalışmaları hâlâ devam ediyor. Onlarca saat enkaz altında kalan yurttaşların mucize kurtuluşları da devam ederken; öbür taraftan birçok aile de acı haberler ile sarsılıyor.

Geri Dön 12 Şubat 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN