Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
06 Şubat 2023 Pazartesi

Kahramanmaraş'ta deprem: 10 ilde hissedildi, çok sayıda ölü var

Türkiye'de, merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olan 7,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İlk belirlemelere göre en az 284 kişi öldü, 2 binden fazla yaralı var.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı Gaziantep, Hatay, Şanlıurfa, Mersin, Samsun, Trabzon ve Türkiye’nin güney ve doğusunda hissedildi. Öte yandan deprem Suriye, Lübnan, Mısır ve Kıbrıs'ta da hissedildi. Suriye Sağlık Bakanlığı, ülkede 200'den fazla can kaybı olduğunu söyledi.

Deprem sonrasında en büyüğü 6,6 olmak üzere 66 artçı deprem meydana geldi. Çok sayıda bina yıkılırken basın açıklamasında bulunan İçişleri Bakanı Soylu, dördüncü seviye uluslararası alarm ilan edildiğini duyurdu.  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay yaptığı açıklamada toplam 284 vatandaşın hayatını kaybettiğini ve 2 bin 383 vatandaşın yaralandığını söyledi.

Kızılay vatandaşlara kan bağışı çağrısı yaptı. Yetkililer vatandaşları trafiğe çıkmama ve telefon hatlarını gereksiz yere meşgul etmeme konusunda uyarılarda bulunuyor.

Geri Dön 06 Şubat 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN