Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
13 Şubat 2023 Pazartesi

Depremin üzerinden 1 hafta geçti: Acı tablo...

Depremde hayatını kaybedenlerin sayısı resmi rakamlara göre 29 bin 605. Yaralı sayısı ise 80 binin üzerinde. Milyonlarca insan evsiz kaldı. Bölgede birçok yerde hâlâ elektrik, su, gıda gibi temel ihtiyaçlara ulaşımda aksaklıklar yaşanıyor.

Depremin üzerinden 1 hafta geçti: Acı tablo...

Türkiye'de, 6 Şubat 2023 tarihinde saat 04.17'de merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olan 7,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bundan 9 saat sonra 7,6 büyüklüğünde bir deprem daha yaşandı. İki deprem, bölgedeki 10 ilde büyük yıkıma sebep oldu. Depremin üzerinden 175 saat geçti. Bazı yerlerde arama-kurtarma çalışmaları bitti, enkaz kaldırma çalışmaları başladı. Bazı bölgelerde ise hâlâ bir umut mucize bekleniyor.

Depremde hayatını kaybedenlerin sayısı resmi rakamlara göre 29 bin 605. Yaralı sayısı ise 80 binin üzerinde. Milyonlarca insan evsiz kaldı. Bölgede birçok yerde hâlâ elektrik, su, gıda gibi temel ihtiyaçlara ulaşımda aksaklıklar yaşanıyor. İhtiyaçtan fazla yardım gitmesine rağmen, bu yardımların depremzedelere ulaştırılması konusunda koordinasyon problemi var.

Geri Dön 13 Şubat 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN