Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
09 Şubat 2023 Perşembe

Depremde can kaybı her geçen saat artıyor

Türkiye’de, Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından acı tablo her geçen saat kötüleşiyor. Son resmi verilere göre can kaybı 12 bin 873'e, yaralı sayısı 62 bin 937'e yükseldi.

Depremde can kaybı her geçen saat artıyor

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından Türkiye’de 10 kent ve Suriye’nin kuzeyinin büyük bölümü yıkıma uğradı. Türkiye, dördüncü seviye alarm vererek uluslararası yardım çağrısında bulundu. AFAD’dan yapılan açıklamalara göre depremlerin ardından 1.000’den fazla artçı sarsıntı meydana geldi. Bunlardan üç tanesi 6’dan daha şiddetliydi.

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından deprem bölgesine yardım yağıyor. Ancak bölgeye ulaşımda sorunlar yaşanması sebebiyle yardımlarda gecikmeler yaşandı. Dün itibarıyla ordunun da devreye girmesiyle arama-kurtarma çalışmaları ve yardım koordinasyonu hızlandı. Yetkililer, deprem bölgesinde yakınları olanların sadece resmi açıklamalara itibar etmeleri konusunda uyarılarda bulunuyor.

Geri Dön 09 Şubat 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN