Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Ağustos 2022 Çarşamba

Zayıflamak için kullanılan diyabet ilacı eczanelerde bulunamıyor

Belçika’da diyabet hastaları için geliştirilen Ozempic adlı ilaç, zayıflamak maksadıyla da kullanıldığı için stoklarda kalmadı. Diyabet hastaları zorluk yaşıyor.

Belçika’da, diyabet hastaları için geliştirilen ‘Ozempic’ isimli ilaç, kan şekerini düşürerek açlık hissini azalttığı için, yaz aylarında kilo vermek isteyen birçok kişi tarafından zayıflama hapı olarak kullanılmaya başladı. 

İlaca olan talebin aniden artması, birçok bölgede stokların tükenmesine ve gerçekten ihtiyacı olan diyabet hastalarının ilaca ulaşamamasına yol açıyor. Diyabet Birliği, ilacın zayıflamak için kullanımının onay almadığına dikkat çekti, diyabet hastası olmayanların bu ilacı kullanmaması uyarısında bulundu. 

Geri Dön 10 Ağustos 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN