Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
17 Eylül 2022 Cumartesi

Yıllık enerji masrafı 9 bin avroyu aştı, yeni yardımlar üzerinde çalışılıyor

Belçika’da eylül ayında yeni kontrat imzalayanların yıllık enerji masrafı 9 bin avroyu aşacak. Bakanlar Konseyi ise yeni enerji yardımları üzerinde çalışıyor.

Flaman enerji düzenleyicisi ‘Vreg’ firmasının verilerine göre, Belçika’da eylül ayında yeni kontrat imzalayan ortalama bir hanenin yıllık enerji masrafları 9 bin avroyu aşacak. Yani, elektrik masrafları aylık ortalama 760 avroyu bulacak. Firma, yıllık ortalama elektrik faturalarının 3 bin 250, doğal gaz faturalarının ise 5 bin 950 avroyu aşacağını öngörüyor. 

Bakanlar Konseyi bir araya geldi

Bakanlar Konseyi, enerji krizine karşı alınabilecek önlemleri tartışmak için dün yine bir araya geldi. Bu seferki yardım paketinin, geliri düşük olan ancak sosyal yardım almaya hak kazanacak kadar düşük olmayan haneleri kapsaması planlanıyor. Ortalama bir hanenin enerji masraflarının aylık 200 avro azaltılması hedefleniyor. Ancak, kasım veya aralık aylarında hayata geçirilmesi planlanan paketin detayları ve yardım alacakların gelir sınırı henüz belli değil.

Geri Dön 17 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN