Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
15 Eylül 2022 Perşembe

Yeşiller ‘aşırı sağ’ tehlikesine dikkat çekti

Yeşiller Eş Başkanı Ricarda Lang, aşırı sağ grupların, artan enerji fiyatlarıyla ilgili protestoları kışkırtabileceğine dikkat çekti.

Funke Medya’ya konuşan Başkan Lang “Aşırı sağ gruplar, mevcut krizi kendi çıkarları için kullanmak istiyor. Demokrasiye inanan herkes bu grupların karşısında olmalı” dedi. 

Bielfeld Üniversitesi’nden Sosyolog Prof. Dr. Wilheml Heitmeyer da krizden etkilenenler için hükûmetin daha duyarlı ve kapsayıcı olması gerektiğini söyledi.

Geçtiğimiz hafta Leipzig’de binlerce kişi hükûmetin enerji ve sosyal politikalarını protesto etmişti.

Soruşturma sürüyor

Federal Başsavcılık aşırı sağcı Nasyonal Sosyalist Yeraltı (NSU) terör hücresine destek verme şüphesiyle başlatılan soruşturmada 5 kişi hakkında kovuşturmaya gerek olmadığı sonucuna vardı. Başsavcılık 4 kişi hakkında ise soruşturmanın sürdüğünü açıkladı.

Geri Dön 15 Eylül 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN