Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da güvenlik endişesi: On binlerce holigan geliyor - 19 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Mayıs 2022 Perşembe

Yerel seçim Boris Johnson için karne niteliğinde olacak

İngiltere, Galler ve İskoçya bugün yerel seçimler için sandık başına gidiyor. Başbakan Boris Johnson’un partisine destek düşerken, bu seçimlerin Johnson için karne niteliğinde olacağı söylendi.

Yerel seçim Boris Johnson için karne niteliğinde olacak

İngiltere, Galler ve İskoçya’da, bugün yerel seçimler yapılacak. Seçmenler, önümüzdeki 4 yıllık dönem için yeni belediye meclis üyelerini belirleyecek. Yerel seçimler, Başbakan Johnson ve partisi Muhafazakar Parti için belirleyici olacak. 

Johnson, son dönemde başbakanlıkta kısıtlamaları ihlal ederek düzenlenen partiler ve halkın alım gücünün düşmesi nedeniyle eleştiri altında. Muhafazakar Parti hükûmetinden memnun olmayanların oranı da hızla artıyor. Son anketlere göre, ana muhalefetteki İşçi Partisi’nin oy oranı yüzde 40’a çıkarken Muhafazakar Parti’nin oyları yüzde 34’e düştü.

Geri Dön 05 Mayıs 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN